↑ top

na Urodzinach Babci / at Grandma’s birthday

 

 • Monika Klimczuk

  Zdjęcie z dziadkiem, późniejsze u babci na kolanach i to takie „krzykliwe” są świetne :) bardzo jestem ciekawa historii związanej z tym „głośnym” zdjęciem :)

  • Grzegorz Stykowski

   Dziękuję Moniko! Jeśli dobrze pamiętam to Nina doskonali swoje umiejętności piszczenia w tym momencie. Piszczy ku uciesze ogłuszania wszystkich wokół. Mogła to być też radość na przyjście nowych gości. Ona jest bardzo towarzyską Damą i radośnie wita wszystkich :-) Ciężko to tak dokładnie zapamiętać. Przy Niej dzieje się milion rzeczy w ciągu jednej sekundy…

 • Paula

  Tyle rąk noszących Ninkę i na każdych czuje się wspaniale – pozazdrościć takich więzi!
  Każde zdjęcie osobno uchwyciło dany moment i emocje, wszystkie zdjęcia razem tworzą piękną historię. Radość we wszystkich oczach: bezcenna :)

  • Grzegorz Stykowski

   Dziękuję Paula! Wypatrzyłaś jak zawsze to co istotne. Ninka od urodzenia była „wynoszona” na rękach i tak już zostało :-) Cieszę się, że widzisz w tym cyklu historię bo miałem kłopot w jej ułożeniu i przemyciłem w niej jakieś swoje „pomazańce” w stylu żyrandola na niebiesko, które być może nijak się mają do całości ale taki już jestem… :-) ))

 • Pięknie. Jak zawsze- fajne, reporterskie zdjęcia :)

  • Grzegorz Stykowski

   Dziękuję Jagoda! Piękne, fajne, reporterskie…. no no no…. aż się zarumieniłem :-)

 • Mikołaj

  Super materiał. Tyle dobrych zdjęć. Aż trudno uwierzyć, że nie byłeś tam tylko w roli fotografa ale jeszcze gościa i taty 1,5 rocznego dziecka. „Żyrandole” i widoki z okna bardzo ładne :) Pozdrowienia i 100 lat Babciu!

  • Grzegorz Stykowski

   Dziękuję Mikołaj. Cieszę się, że tak piszesz. Miałem mieszane uczucia ale skoro widzisz dobre zdjęcia to bardzo mi miło. A co do roli fotografa to już chyba się przyzwyczaiłem, że jedną ręką też da się fotografować. Bez wyrozumiałości Anny i reszty Rodzinki nic by z tego nie było ale chyba już do tego przywykli, że ciągle chodzę z aparatem:-)

 • Iza

  I znów kolejna piękna historia, choć w moim odczuciu już nie tak spójna jak poprzednie -właśnie poprzez te,,przerywniki,,( co by nie mówiąc ładne ):P ; mimo to jak zawsze powstał klimat, a zdjęcia ukazujące pokolenia nie unikną swego rodzaju magii. Ja niestety nie mam już okazji do robienia zdjęć babciom i prababciom ,dziadkom i pradziadkom nad czym ubolewam, dlatego też jeszcze bardziej przemawiają do mnie te zdjęcia bo jakże miło patrzeć na rodzinę ; a więc piję kawę i podziwiam :D … mam kilka faworytów. Oczywiście nie omieszkam dołączyć się do życzeń :)

  • Grzegorz Stykowski

   Dziękuję Iza! Jak zawsze super komentarz. Zwięzły, ciepły i motywujący. Wiem, że ta opowieść może mieć swoje braki ale nie zawsze wszystko się udaje tak jak byś chciała. Czasem po prostu czujesz się gorzej, doskwiera ból głowy albo po prostu nie jest Twój dzień. Urodziny Babci Bożenki były mimo wszystko bardzo piękne i tym bardziej wzruszające, bo jak sama wspomniałaś wielopokoleniowe i to jest w tym najpiękniejsze. A zdjęcia…. to tylko zdjęcia…. Najważniejsi są Ludzie i ich emocje.

 • kasia

  Te chwile kiedy nasze ANIOŁKI sa małe tak szybko mijaja.Jeszcze nie tak dawno robiłeś zdjęcia mojemu Krzysiowi,a dzisiaj mam już nastolatka…
  Teraz my podziwiamy Twoje SZCZĘŚCIE .
  TRZYMAMY ZA WAS KCIUKI I ŻYCZYMY TROCHĘ WOLNEGO;-)

  • Grzegorz Stykowski

   Bardzo mi miło Kasiu, że zaglądasz tutaj. Czasy są trudne i cechuje je brak czasu :-) )) To śmieszne zdanie jest nawiązaniem do tego o czym piszesz. Że nie tak dawno Twój Krzyś i Amelka byli Tyci i Malusi a dziś to już nastolatkowie. Leci ten czas nieubłaganie a Lifenotes ma na celu lekko go spowolnić. Można tu będzie nieco go cofnąć i zobaczyć jak to – jak – piszesz – nie tak dawno było. Po tym jak rosną nasze dzieci widzimy jak nam lat przybywa. Tylko patrzeć jak nasze Szczęście pójdzie do Przedszkola, Szkoły…. Na wolne nie liczymy ale dziękujemy za trzymanie kciuków!!! Uściski dla Was od nas!!!!

   • ewa

    Aż się uszy chce zatykać :)
    Poczułam jednak, że tym razem dobrze, że mam uszy, bo by mi się micha śmiała dookoła głowy ;)
    Uwielbiam tą całą Waszą Włoską Rodzinę i tego Rodzynka, co w środku tego ciepłego, pachnącego, bulgoczącego od dobrego zaczynu ze 100% miłości rosnąceo ciacha siedzi, siedzi i piszczy! Jest tam jak w babie drożdżowej ;) w saaaamym środku!
    Tak pyyysznie i cieplutko, pysiasto :)
    Całuski pourodzinkowe dla Babci Bemki!

    • Grzegorz Stykowski

     Oj było było głośno! :-) No Ty to wiesz jakie określenie najtrafniejsze dać dla Niny ;- Rodzynek! Ha! Idealnie! To taki piszczący, śpiewający i tańczący rodzynek! Sam bym tego nie wymyślił. I masz rację z tą włoską Rodziną! Więcej gadać to się już tam nie da :-) )))