↑ top

Po prostu tańcz !!! / Just dance !!!

 • kasia

  …to już wiesz, kim będzie- jak dorośnie…
  sił życzę i pozdrawiam

  • Dzięki Kasiu, nie wiem jeszcze kim będzie ale na pewno wiem, że jest w tańcu całkiem niezła :) Dziękuję jeszcze raz i ściskam serdecznie!

 • Emilka

  Witam z Piernikowa !

  Jestem fanką tej sesji,moje małe kobietki. Zostać baletnicą to marzenie kazdej dziewczynki, ale to rodzic bierze pełną odpowiedzialność za przyszłość przyszłych tancerek. niestety na mnie jest już za późno, ale napawam się pięknymi zdjęciami maluszków.
  Grzesiu! Podoba mi się, że tak dużo uwagi w swoich zdjęciach skupiasz na detalach. Rąbek od spódnicy, buciki, dziecko oglądające się w lustrze. jeny, uwielbiam !
  A fakt, że zdjęcia są w czarno-bieli dodają rozmatyzmu całej tej sesji. Pięknie!
  Pozdrawiam, Emilka (siostrzenica Ewci, córka Grażynki)

  • Emilko, Bardzo dziękuję! To bardzo miłe, że tu zaglądasz i tak ciepło piszesz o mich fotografiach. Jak Ninka będzie na tyle duża aby sama zrozumieć treść komentarza to na pewno jej wszystkie przeczytam i Twój też!!:) A co do detali w fotografii to napiszę tak. Opowiadanie fotograficzne to jak opowiadanie pisane. Są w nim różne rozdziały i aby opowieść miała właściwy szeroki przekaz trzeba opowiadać z detalami. Tworzenie nastroju dla mnie na tym polega. Cieszę się że zwracasz na to uwagę. Pozdrawiamy Ciebie i całą Twoją wspaniałą Rodzinę!

 • Iza

  Królowe parkietu :D , choć może to określenie nie do końca pasuje do tego klimatu, balleriny natomiast są prima ;)

  • Trudno mi było tam fotografować i nie do końca jestem happy z tego wpisu ale może już nie będzie takiej okazji więc poszło do ludzi! Nina tak uwielbia tańczyć a Noemcia to jej ukochana Przyjaciółka:) Dziękuję za miłe słowa!