↑ top

Wiosna przyszła, chodźmy na spacer !!! / Spring has arrived, let’s go for a walk !!!

 • ewa

  Słoneczko się wreszcie rozpanoszyło na zdjęciach! Superaśnie :) Na Niebie poszukiwałeś jak zwykle czegoś więcej niż chmurek :)
  Uwielbiam zdjęcie czwarte :) Gangsterzy też rządzą!

  • O tak! Słoneczko dobrze działa na fotografię, zwłaszcza o zachodzie, kiedy kolory tańczą wszędzie wokoło:-) A niebo…. no tak samolot – coś więcej, moja fanaberia. Kocham je i jednocześnie mnie przerażają….

 • kasia

  wiosna jest super !szczególnie w Twoim wydaniu!
  no i przystojny ten kawaler Córci ze zdjęcia…ale słodziaki.
  i Tata-obstawa…
  pozdrawiam

  • Dzięki Kasiu, Kawaler bardzo sympatyczny, ma na imię Iwo. Uściski dla Was!
   p.s.
   czas podpatrzeć emocje Państwa Czer…. rezerwuj dla nas czas….:-)

 • Pani Niteczka

  Telewizorkowe są najsłodsze!!! buziaki

 • Grzegorz, it is so very evident the passion, love and care you have for your family. Combined with the imagery you create, and your sense of lighting and composition, your work becomes stronger and stronger every post. I absolutely love the shot of you and your wife! Keep it up, mister! You have something so very special to share with the world! I can’t wait to see what you create when you push yourself further! Remember, baby steps… You’ve got it!

  • Jacklyn, Thank You so much for Your kind words! „You ROCK” :) ))) This is amazing to read such words of appreciation! It motivates me to work harder and…. baby steps…. of course I remember! And I will tell You a secret… first wedding on the way in April:) Only ceremony so far… first baby step:) All the best for You MASTER!!!

 • Sylwia

  Witam,

  Dobrze, że wśród tych zdjęć pojawiły się te dwa czarno-białe z uwielbianą od lat przez chłopców zabawką. Są prawdziwe, choć smutne. Życie wszak nie zawsze smakuje jak dobry cukierek. Czasami jest jak gorzka czekolada, ale zawsze Czekolada!
  Właśnie prezentację takich zdjęć ma publicznym forum doceniam najbardziej. Cieszę się, że mogłam je tu odnaleźć.
  Pozdrawiam i gratuluję pokazania świetnego kontrastu dwóch dziecięcych światów.

  • Sylwia, dziękuję Ci, że zechciałaś podzielić się swoimi wrażeniami. Osobiście bardzo nie lubię takich „zabawek” dlatego pokazałem w tym cyklu te dwa zdjęcia. Dzieci mają swój świat lecz same nie decydują zbyt wiele w tym wieku. Rodzice sami kreują taki dualizm w świecie dziewczynek i chłopców. Na szczęście czas mija i chłopcy z pewnością zrozumieją czym jest broń i szybko wyrosną z tej zabawy. Dziękuję Ci i zapraszam do odwiedzania lifenotes w przyszłości.