↑ top

HAPPY NEW YEAR 2013 !!!

 

Kochani, to był trudny dla nas rok. Nina rozwija się w niesamowitym tempie. Jej energia i nieokiełznany temperament nie raz przyczyniły się do stanu bliskiego załamania nerwowego. Ciągle marzymy o dniu kiedy lekko wyhamuje, uspokoi się i troszeczkę zwolni. Niestety nic takiego nie ma miejsca a na przekór naszym oczekiwaniom jej aktywność jeszcze rośnie. Nikt nie powiedział, że będzie łatwo i w ogóle tego nie oczekiwaliśmy. Prababcia Ninki, która przeżyła wojnę, komunę i inne kataklizmy napisała nam ostatnio w kartce na święta, że wychowanie człowieka to najcięższa praca w życiu. Bacząc na wiek Prababci Ninki i bagaż jej życiowego doświadczenia słowa te nabierają ogromnego znaczenia. Tak też czujemy, że to będzie nasze największe życiowe wyzwanie. Tak jak wielu z Was, którzy są Rodzicami możemy z całą odpowiedzialnością napisać, że kto nie ma dzieci, to nie wie co to są trudne chwile. Wiem, że możecie mnie za to skrytykować ale wierzcie mi, tylko Rodzic w pełni zrozumie Rodzica.
Nie chciałbym aby zabrzmiało to tak smutno, że jesteśmy tak umęczeni i załamani. Jesteśmy wciąż bardzo szczęśliwi i zakochani w sobie i w naszej Córeczce. To się nigdy nie zmieni. Satysfakcja jaką się osiąga każdego dnia jest ogromna. Nauka jaką dostajemy dzięki naszemu Dziecku jest bezcenna. Żaden zawodowy sukces temu nie dorówna!!!
Miały być życzenia a tu powstał jakiś mętny monolog:)

Tak więc na Nowy 2013 rok życzymy Wam kochani Przyjaciele zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia. Bez niego będzie baaaardzo trudno. Życzymy Wam abyście zawsze mieli dla siebie czas i nie zabrakło Wam bliskości. Odrobina szczęścia także się przyda.

Szczęśliwego Nowego Roku !!!

nina   anna   grzegorz

 • Czarownica-Aneta

  Powiem tak na samym początku Szczęśliwego Nowego Roku !!!
  Co do zdjęć to z każdym kolejnym uśmiech na twarzy pojawiał się sam. Czasem oglądając Pana zdjęcia wydaje mi się jak bym was znała. Znam Was jedynie ze zdjęć ale coś w tym jest ;) Możliwe, że wychowanie dziecka to dość trudna sprawa sama sobie zdaje czasem sprawe, że moja problemy które robie rodzicom są bez sensu ;) ALe Nina jest świetnym dzieckiem i wyrośnie na cudowną dziewczyne ;) Tak na podsumowanie tego roku myśle żę Nina doceni wszystkie zdjęcia jakie jej Pan robi! Będzie to świetna pamiątka i wspominanie ;) A tak dla całej Pana rodzinki życzę w Nowym Roku aby tych szczęśliwych chwil było jak najwięcej !

  • Aneta, no znasz nas już znasz. Poprzez ten blog trochę się upubliczniamy co wiąże się z rozpoznawalnością. Niewielką bo i popularność Lifenotes niewielka ale jednak. Co do wychowania dziecka, to nie musisz poddawać tego w wątpliwość. To JEST trudna sprawa. Przekonasz się o tym w swoim czasie. A co do zdjęć to Ninka powoli zaczyna lubić pozowanie ale czy doceni tą całą kronikę zwaną Lifenotes to sam nie wiem. Musi jeszcze minąć trochę lat aby jej świadomość nieco wzrosła. Dziękujemy za życzenia i Tobie też przesyłamy noworoczne pozdrowienia!

 • :) Podpisuję się pod Twoim monologiem dwoma rękami. Faktycznie, czasem jest trudno, ale satysfakcja gdy widzisz efekty wychowania małego człowieka ogromna. Wam również samej pomyślności i szczęścia w Nowym Roku życzymy.

  • No i miałem rację. Ojciec się z ojcem zgadza czyli coś w tym moim monologu z prawdy jest;) Zgadzam się także co do satysfakcji. Często ją widzę i czuję nie tylko u siebie – także na brachole.com;) Nieprzerwanie licząc na realne z Tobą spotkanie życzę siły, wytrwałości a wszystko to o objęciach miłości i bliskości. Uff się zrobiło patetycznie…;)

 • kasia

  Kochani wszystkiego naj, no i zdrowia
  monolog-na pocieszenie napiszę od doświadczonej matki, że im starsze tym ADHD większe,bogatszy zasób słów(czyt.kłótnie),szkoła…
  Na razie macie wszystko x1- więc jeszcze nie ma Wasza Pociecha jeszcze !!!się z kim bić i szaleć- na co dzień-ale jest Nowy Rok i wszystko przed Wami;-)

  • Bardzo dziękuję Kasiu za „optymistyczną wizję przyszłości”:) Oczywiście zdajemy sobie sprawę z rozmiarów charakteru jaki Nina posiada i jej potencjału. Życzymy więc sobie jak najmniej kłótni a Wam jak najwięcej miłych chwil bez objawów ADHD;)

 • Jola

  Wszystkiego dobrego na ten Nowy Rok !
  Zdrowia i samych błogosławieństw!

  • Jolu, śliczne dzięki. Tobie również wiele szczęścia na ten rok i jak najwięcej spokoju w życiu!

 • ewa

  wszystkiego dobrego w Nowym Roku i wszystkiego najlepszego na niedawne urodzinki

  • Dziękuję Ewa w imieniu swoim i mojej Rodziny! Dzięki także za życzenia urodzinowe. A wiesz, że to okrągła czterdziecha? Boże, kiedy to zleciało???

 • Co za minki Ninki! :)
  Wszystkiego dobrego w 2013! Zdrówka, bo to najważniejsze!
  I odrobiny wytchnienia!
  Oby 2013 przyniósł wiele szczęśliwych chwil, Grzegorzu! Chwil pełnych spełnienia. Zawodowego, w roli rodzica, osobistego!
  Cieszę się, że udało mi się Was „poznać” przez Twojego bloga!

  • Jagoda, dziękuję za piękne życzenia! Tobie również jak najwięcej pogodnych chwil i poczucia spełnienia! Też cieszę się że się spotkaliśmy. Życzę Ci powodzenia w rozwijaniu Twojej fotograficznej pasji!

 • Wszystkiego dobrego! Spełniania marzeń, miłości i jak najwięcej chwil szczęścia!

  • Aniu i dla Ciebie wszystkiego co najlepsze! Wiesz, że uwielbiam Twoje zdjęcia więc życzę Ci jak najwięcej udanych reportaży i jeszcze więcej wspaniałych azjatyckich przygód!

 • Hello Grzegorz. All the best to your family in 2013. And hopefully we will meet in year 2013. :) Best wishes

  • Thank You Mat! Meeting with You would be a big pleasure! I hope that it will really happen some day;)

 • Sylwia

  Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!!
  PS. Podoba mi się ten kolorowy 2013 na czarno-białych zdjęciach.

  • Dziękuję Sylwio. I Tobie moc życzeń od nas!! Miło mi, że podoba Ci się zabawa z kolorem. Czasem, choć bardzo rzadko, lubię pobawić się programem. Dzisiejszy software daje tak ogromne możliwość. Staram się jednak nie przesadzać. Tutaj – wyjątek:)

   • Sylwia

    I bardzo dobrze. Nadmiar szkodzi:)