↑ top

Wakacje 2013 Zaton Nin Chorwacja Część 2 / Holiday 2013 Zaton Nin Croatia Part 2

 • Kurcze ! Wpis świetny :D Potrecik Niny powalający :D Brak słów, lepszej pamiątki z wakacji to chyba nie ma ;) Tym razem zdjęcia kolorowe bardziej przypadły mi do gusty, jednak Niny potret czarno-biały powala :D Już od niedzieli przez tydzień czeka mnie fotografowanie naszego Polskiego morza :D Zobaczymy co z tego wyjdzie xD Pozdrawiam ;) ps. Tak dokładnie, zawsze gotowa do komentowania :D I z niecierpilowścią czekam na nowe wpisy !

 • Iza

  Jak można było przypuszczać zdjęcia z Waszych wakacji nie zawiodły,znów piękna pamiątka została.
  Można tak patrzeć i patrzeć …ech aż samemu by się gdzieś wybyło :)

  • Dziękuję Iza. Ja nie do końca zadowolony ale przecież nie chodzi tylko o te zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia!!! Ważne aby być z Rodziną:-)

 • Sylwia

  Grzegorz, czy mógłbyś wykadrować zdjęcie, na którym jest skaczący do basenu chłopczyk, tak, aby to on był głównym bohaterem kolejnej fotografii? Dlaczego? Dlatego, że w tych zdjęciach jest bardzo dużo ruchu i on swoim skokiem wspaniale by to uzupełnił.
  Jak widać, Nina kocha się przytulać. Zabawnie wygląda jej przyjazna twarzyczka w zestawieniu z wielkim przerażeniem w oczach mniejszego maluszka:)Podoba mi się to bardzo!
  Zdjęcie z głową pomnika na tle nieba to prawdziwy symbol apokalipsy, małości człowieka i wielkości Natury.
  Gratuluję! Uwielbiam symbolikę, chociaż nie wiem, czy zgadzamy się w interpretacji.

  Dziękuję całej Twojej Rodzinie za te chorwackie wspomnienia!
  Na szczęście wakacje dopiero się zaczynają:)

  • Sylwia, staram się kadrować podczas fotografowania. Jeśli coś przycinam to na prawdę sporadycznie i niewiele aby zachować swój zamysł kompozycji. Czasem jednak jakiś „brud” się wkradnie i wtedy pozwalam sobie na drobną korektę. Tego chłopca raczej tak nie wyciągnę bo niewiele by zostało z pliku;-)
   Bardzo podoba mi się Twoja interpretacja a najbardziej to, że te zdjęcia działają na Ciebie i skłaniają do takich przemyśleń. To ja dziękuję, za odwiedziny, komentarze i wszystkie miłe słowa. To bardzo motywujące….:-)

 • Wow! Ale turkusy! :)
  I te b&w – świetne! A w lustrze – w jednej ręce aparat – w drugiej zdjęcie telefonem. Najjjs! :)

  • Dzięki Jagoda:-) Co tam turkusy. U Ciebie teraz rządzą z pewnością biele:-))))

 • Julie Harris

  UNREAL!!! These are AMAZING images! Fresh, Loose, well composed. I mean, wow!! You are damn good, my friend. I Wish I could fly you out to Denver to get your camera on my little family. We will be in the South of France next spring for a couple of months–I might just have to get you to visit. ;) Well done.

  • :-) Thank You again Julie. I am so happy to read all those nice words about my work. I definitely do not deserve this. What is more important for me that those words came from You – great artist and awesome photographer. It motivates me so much. Thank You.
   We have family in NY and can visit States propably anytime but I have fear of flying:-( I need to kill my fear and do this. So, I wish I could fly to Denver and visit Your fantastic Family, but…. the idea of meeting each other in France is very, very interesting and, let’s say, possible to realize. If You really think that, please write me an e-mail and we will think about it with my Anna.
   Thank You again and give a BIG kiss to Ramona and Jesse.
   p.s.
   do not worry about those mean little girls… I feel the same sometimes and agree with You…
   g

 • Ania K.

  Super fotki, super rodzinki :) Pozdrawiam serdecznie :)

 • Zdjęcia super-przygodowe! Piękni ludzie na tle pięknych miejsc… Chwile warte uwiecznienia. No i czaderska świet(l)na końcówka! Achy i ochy :)

  • Ślicznie dziękuję! To bardzo miłe przeczytać serdeczny komentarz:-)