↑ top

Rodzice

20140727_20332

I nagle Nina łapie aparat i mówi, że chce nam zrobić zdjęcie.

- Powiedzcie ser! – mówi
Mówimy SER :-)

Nina robi zdjęcie. Jest bardzo podekscytowana.

Potem mówię jej, że zamieszczę to piękne zdjęcie na blogu na pamiątkę, bo jest dla mnie bardzo ważne. Ona na to, że chce wiedzieć co ludzie o tym powiedzą i żebym jej to przeczytał. Napiszcie więc do Niny kilka słów, abym mógł dotrzymać słowa.

Dziękuję

 • Krzysztof

  Hej Ninko, powinnaś robić więcej takich zdjęć Twoich wspaniałych rodziców !
  Żyjemy aby stworzyć jak najwięcej ciepłych wspomnięć, gdyż któregoś dnia te wspomnienia będą naszym życiem.
  Aparat Twojego Tatusia zachowa te ciepłe wspomnienia dla Ciebie na zawsze !
  Krzysztof & Ewa, Berlin.

 • Czesc Nina! Chciałam Ci powiedzieć, że masz talent po tacie i robisz świetne zdjęcia. Widać na tym jednym miłość i radość. To znaczy, że na Twoim zdjęciu poza mamą i tatą jest to co najważniejsze w życiu :)

 • Iza

  Cześć Ninko super dziewczynko :) ja również chcę Ci powiedzieć, że bardzo podoba mi się Twoje zdjęcie. Jeśli lubisz robić zdjęcia to powinnaś je robić, a słuchając rad taty będziesz robić coraz to ciekawsze i piękniejsze. Do tej pory oglądałam i podziwiałam zdjęcia taty, ale chętnie będę oglądać także i Twoje. Pozdrawiam i przesyłam całusy :* ;)
  (P.s. podziwiam kadr, dziecko robi lepsze technicznie zdjęcie i niejeden mój dorosły znajomy, którego proszę o zrobienie zdjęcia :D )

 • Iza

  *niż niejeden mój znajomy….

 • Agnieszka

  Ninko masz super rodziców, a Ty robisz piękne zdjęcia. Wiesz w oczach Twoich rodziców widać tę wielką miłość do Ciebie :)

 • Karolina

  Ninko, świetnie uchwyciłaś piękną mamę i wspaniałego tatę. Buziaki od bliźniaków :)

 • bazyllia

  piękne zdjęcie. zrób jeszcze takie, jak rodzice się całują :) albo jak śpią :) nikt inny nie może zrobić takiego zdjęcia, tylko ty :)

 • Dorota

  Ninko, zdjęcie jest piękne. Chciałabym oglądać więcej Twoich zdjęć, bo oprócz tego, że masz talent po Twoim Tacie do uchwycenia emocji, to pokazujesz nieznaną mi dziecięcą perspektywę. Dla mnie, jako dla osoby dorosłej, zabawne jest zobaczyć na zdjęciu spód kuchennej szafki, albo lampę na suficie :-) Bardzo mnie to rozśmieszyło i jednocześnie nadało Twojemu zdjęciu niepowtarzalność, która już zaczyna przemijać, bo… Ty przecież rośniesz…! Za kilka miesięcy takich szczegółów będzie na robionych przez Ciebie zdjęciach coraz mniej, a za kilka lat znikną całkiem. Jak już staniesz się dorosła, zdjęcia te będą wspaniałym wspomnieniem Twojego dzieciństwa. Chętnie będę oglądać Twoją twórczość częściej.

 • Małgorzata Ordziniak

  A ja przesyłam ogromne uściski! :)

 • Beata

  Dokładam swoje pięć groszy nieodrodna córka taty, talent odziedziczony w genach :)

 • Aneta-czarownica

  Hej Nina! Jestem jedną z fanek zdjęć Twojego taty, ale jeżeli ty też będziesz robiła zdjęcia to i je z chęcią będę oglądała, podziwiała i komentowała! Na mnie możesz liczyć zawsze :D Jak na swój wiek robisz świetne zdjęcia, ba! nie jedna osoba, która po prostu nie potrafi robić zdjęć nie zrobi takiego jak ty! Masz wiele możliwości, więc cykaj ile dasz rady i wstawiaj z tatą na Lifenotes jak będziesz miała pozwolenie, a zostanie Ci wspaniała pamiątka na wiele wiele lat :D Pozdrowiam, Aneta :) )