↑ top

Książka „Od codzienności do wieczności” vol.1

1

Przedstawiam Wam pierwszą książkę podsumowującą 5 lat istnienia Lifenotes.pl
„Od codzienności do wieczności” vol.1

W książce znalazło się 77 najcenniejszych dla mnie fotografii jakie wykonałem podczas dokumentowania życia mojej rodziny. To marzenie spełniło się dzięki firmie Krukbook, która zajęła się projektem oraz drukiem książki. Wybrałem tą firmę nieprzypadkowo. Przeanalizowałem praktycznie wszystkie oferty jakie dostępne są w naszym kraju i nie tylko. Nie spotkałem się jak dotąd z tak wysoką jakością druku fotograficznego. Jakość papieru, płótna oraz obwoluty deklasuje inne propozycje z branży druku książek fotograficznych. Produkty firmy Krukbook to propozycja dla osób wymagających bezkompromisowej jakości. Nie ma tu miejsca na jakiekolwiek niedociągnięcia. Dodając do tego fenomenalną obsługę zarówno w fazie projektu jak i produkcji mamy do czynienia z jakością doskonałą.

Książka zaprezentowana została na wernisażu wystawy „Od codzienności do wieczności” w dniu 23 czerwca 2015 roku i spotkała się ze znakomitym odbiorem oglądających.

Jeśli chcesz nabyć tę pozycję i umieścić ją na półce obok innych klasycznych pozycji z dziedziny fotografii to zachęcam do kontaktu mailowego w celu otrzymania instrukcji zamówienia. Mój mail to grzegorz (at) lifenotes.pl
Jeśli planujesz wykonanie swojej książki z fotografiami to zdecydowanie polecam skorzystanie z usług firmy Krukbook.

KRUKBOOK

Piłsudskiego 135H
92-318 Łódź
POLAND

tel. 799 299 737

poczta@krukbook.pl

2 2a 3 4 5 6 7 8

Drukowanie