↑ top

Książka

1

Przedstawiam Wam pierwszą książkę podsumowującą 5 lat istnienia Lifenotes.pl
„Od codzienności do wieczności” vol.1

W książce znalazło się 77 najcenniejszych dla mnie fotografii jakie wykonałem podczas dokumentowania życia mojej rodziny. To marzenie spełniło się dzięki firmie Krukbook, która zajęła się projektem oraz drukiem książki. Wybrałem tą firmę nieprzypadkowo. Przeanalizowałem praktycznie wszystkie oferty jakie dostępne są w naszym kraju i nie tylko. Nie spotkałem się jak dotąd z tak wysoką jakością druku fotograficznego. Jakość papieru, płótna oraz obwoluty deklasuje inne propozycje z branży druku książek fotograficznych. Produkty firmy Krukbook to propozycja dla osób wymagających bezkompromisowej jakości. Nie ma tu miejsca na jakiekolwiek niedociągnięcia. Dodając do tego fenomenalną obsługę zarówno w fazie projektu jak i produkcji mamy do czynienia z jakością doskonałą.

Książka zaprezentowana została na wernisażu wystawy „Od codzienności do wieczności” w dniu 23 czerwca 2015 roku i spotkała się ze znakomitym odbiorem oglądających.

Jeśli chcesz nabyć tę pozycję i umieścić ją na półce obok innych klasycznych pozycji z dziedziny fotografii to zachęcam do kontaktu mailowego w celu otrzymania instrukcji zamówienia. Mój mail to grzegorz (at) lifenotes.pl
Jeśli planujesz wykonanie swojej książki z fotografiami to zdecydowanie polecam skorzystanie z usług firmy Krukbook.

KRUKBOOK

Piłsudskiego 135H
92-318 Łódź
POLAND

tel. 799 299 737

2 2a 3 4 5 6 7 8 Drukowanie

 • Emilia Wilgosz

  Cudownie!!! Gratulacje ogromne!

  • Dziękuję Emilio. Że też masz czas oglądać te moje sprawy…. Czas jest najcenniejszy. Jestem wzruszony, że decydujesz się oddać jego część właśnie na ten mój blog.

   • Emilia Wilgosz

    Grzegorz, bardzo lubię tu zaglądać. Twoje fotografie działają na mnie kojąco i są taką odskocznią od własnych spraw. Trzymam kciuki za książkę, za wystawę i za to, żeby Twoje zdjęcia dotarły do jak największej ilości osób! Pozdrowienia :)

 • Piękna! Będzie moja!

 • Przepiękna! Gdzie, kiedy i jak można ją kupić?

  • Hej domowybajzel. Napisz maila w tej sprawie. Adres w zakładce kontakt. Otrzymasz w odpowiedzi informacje jak zakupić. Pozdrawiam